Vyhľadávanie


 

Links 

Novinky

Set z BeeFree 2010, NolteX vs Da_Shano Live!

06.08.2010 20:50

Všetci, ktorí ste premeškali príležitosť vypočuť si náš progressive set priamo na BeeFree, máte teraz možnosť si ho dodatočne vypočuť (stiahnuť?) z nasledujúceho odkazu:

http://www.4shared.com/audio/XLn6IyDd/Da_Shano_vs_NolteX_-_BeeFree_2.html

Tracklist:
01 - Jochen Miller - Humanoid (Original Mix)
02 - Wippenberg Pres. Sphaera - Front (Original Mix)
03 - Komytea - Professional Killers (Jerome Isma-Ae & Daniel Portman Remix)
04 - Jay Kay - Twist (Original Mix)
05 - Daniel Portman - Plastic Society (Original Mix)
06 - Daniel Portman - Baaly (Non-Violin Dub)
07 - Topspin Andy Fink And Matuss - Modena (Manuel De La Mare Bologna Remix)
08 - Chris Reece - Salvation (Jerome Isma-Ae & Daniel Portman Ibiza Late Dub)
09 - Butch - 1000 Lords (West)
10 - Daniel Portman - Virtual Suicide (Original Mix)
11 - Bansi & Riktam - Green Space (Original Mix)
12 - Black Raw - Auntie Agonie (Extended Mix)
13 - Daniel Portman - Back To The Underground (Enrico De Luca Remix)

Ďakujeme :)

Na BEEFREE 2010 aj naša hudba!

12.07.2010 01:07

Prišlo nečakané! S veľkým potešením vám 31.07.2010 spolu s kolegom Da_Shano-m zahráme na najväčšom slovenskom festivale elektronickej hudby, na BEE FREE. Našu hudbu v kvalitnom progressive štýle si môžete vychutnať v čase 13-14:00 na Trance / progressive stage-i. Tešíme sa na vás :)

RiTic aka R.T.C.the 20th birthday party

25.06.2010 14:31

RiTic aka R.T.C. the 20th birthday party: Deň "D" prichádza!

V piatok 2. júla sa bude považský Clip dance club jednoznačne otriasať v základoch. Pýtate sa prečo? Tak na túto otázku existuje len jedna správna odpoveď a to tá, že v tento deň oslávi trenčiansky DJ a promotér RiTic aka R.T.C. svoje okrúhle dvadsiate narodeniny. Na túto party sú pozvaní všetci milovníci kvalitnej elektronickej hudby, ktorým tzv. party život je ich srdcovou záležitosťou a nenechajú si ujsť tú pravú narodeninovú atmosféru plnú euforických pocitov a zážitkov . Ako, kde, kedy, kto a čo sa bude diať sa dočítate v nasledujúcich riadkoch...

Prvoradé bolo pre nás nájsť čo najlepšie priestory, kde sa budú všetci navštevníci príjemne, pohodlne a hlavne bezpečne cítit. Po dlhom rozmýšlaní sme sa rozhodli pre klub, ktorý má za sebou už bohatú historiu na celom považí. Považská Bystrica je mesto, kde sa daný, doteraz zvaný ako Planet music klub nachádza. Momentálne ma za sebou viac originálnejšiu premenu názvu, čiže po novom je to Clip dance club. Klub ma dobré vybavenie či už po zvukovej alebo svetelnej stránke, príjemny vzhľad, pohodlné priestory a samozrejme príjemny personál. Kapacita klubu je približne 200 ludí . Veď ako sa vraví, dobrých ľudí sa všade zmestí, tak pevne veríme, že aj tento krát to nebude inak .

Ďalšiou, veľmi dôležitou prioritou bol pre nás výber DJs, ktorí vedia priviesť dav baviacich sa a tancuchtivých ľudí do nemého úžasu plných euforii i neopísateľnej enegrie, ktorá z nich priam vyžaruje. Priestor zahrať si a zabaviť ľudí dostala i česká, mladučká DJane Lady Witch, ktorá je hlavným hosťom tejto narodeninovej party. Jej sound spočíva v minimale s bohatými prvkami techna, electra a progressive-u s pulzujúcou, podmanivou basovou linkou.
DJi a šoumeni v jednej osobe - Latech, Satira, Anfree a jeho láska Tanya je to pravé zloženie, ktoré zaručuje stopercentnú zábavu počas celej noci .
Samozrejme, nebude chýbať narodeninový set oslávenca RiTic-a, ktorý Vás prevedie svetom progresívnejších zvukov house-u a trance-u s množstvom rozmanitých prvkov, euforických pasážií a dynamickou, gradovanou basovou linkou. Spolu s jeho dobrým priateľom J.T.-m, privedú celý klub do varu kvalitným, energickým tribal/latino technom pod znackou R.T.C. vs. J.T.. Počas ich vystúpenia sa ako-keby "prenesieme" do ulíc známeho, amerického mesta Rio De Janeiro a prežijeme tzv. carnival shows!
Celý line-up doplnia taktiež veľmi dobre známi DJs Proxy a Bari. O otvorenie celej birthday night sa postará dvojica NolteX a Da_Shano.

...čo dodať na zaver? ...

Túto skvelú žúrku za symbolické vstupné 2 € môžeš zažiť aj TY!!!

Uz 2.júla/piatok v centre Považskej Bystrice v Clip dance klube!!!

Všetci milovníci skvelej tanečnej music sú SRDEČNE POZVANí!!!

 

 

RiTic aka R.T.C. 20th b-day party

dAtum: 2.7.2010/piatok
miesto: Clip dance club/ ex Planet/ PB
vstup: 2 €

DJs:

DJane Lady Witch/CZ,www.ladywitch.cz
Anfree vs. Tanya/texno.sk
Latech/tribtech.sk
Satira/tribtech.sk
RiTic aka R.T.C./idj.cz/ritic
Proxy vs. Bari/ fataltech.eu
J.T./Ibiza club DCA
NolteX vs. DA_Shano/intensivesound.tk

TEXNOPOOL 6: AKCIA PRESUNUTÁ

01.03.2010 01:02

Vzhľadom na nepredvídané okolnosti sa 6. pokračovanie party TeXnoPooL, ktorá sa mala konať už budúci týždeň v piatok 5. marca v brnianskom klube 7.Nebe konať nebude!

Dôvod? Tak ten sa vám budeme snažiť objasniť v priebehu nasledujúcich dní. To najdôležitejšie sa dočítate v nasledujúcich riadkoch...

Milí kluberi a fanúšikovia elektronickej hudby! Z dôvodu vážneho, dosť neprofesionálneho, pochybenia programového manažéra klubu 7.Nebe, sa party TeXnoPooL 6: INTERNATIONAL EDITION v pôvodnom termíne (5.3.2010/ piatok) neuskutoční!

Momentálne organizátori hľadajú spoločné riešenie s klubom 7.Nebe, aby sa party uskutočnila v náhradnom termíne, ktorý vám včas oznámime.

Ďakujeme za porozumenie a dúfame, že vás TeXnoPooL 6: INTERNATIONAL EDITION nesklame ani v náhradnom termíne.

 

Zdroj: organizátor

TeXnoPool 6 - International Edition !Official Flyer!

23.01.2010 00:00

Na úvod musím poďakovať organizátorovi akcie TeXnoPool 6 vďaka ktorému je oficálny flyer párty až do dnešnej polnoci vystavený výhradne na mojom webe! Dnes sa totiž koná Warm Up v Trenčianskom Krankenhaus klube kde bude na prelome noci oficálne zverejnený verejnosti :)

tram ta da dááá :)

design by edcservis

Tešíme sa na vašu účasť :)

Warm up TeXnoPool 6

10.01.2010 05:17

Oficiálne info od organizátora akcie Warm Up TeXnoPool 6 - International Edition (22.01. Krankenhaus, Trenčín)


Sneh, ľad, mráz – typické znaky zimného obdobia, ktoré budú pretrvávať aj počas nasledujúcich dní. Žiaľ, nie každému toto počasie vyhovuje, a preto nebude na zahodenie sa isť niekam poriadne zahriať a stráviť pritom príjemnú noc. Jednou z možností je aj tzv. zahrievacie kolo v podobe warm up akcie na 6. pokračovanie party TeXnoPooL, ktorá sa uskutoční už o pár týždňov v brnenskom klube 7. Nebe.

Warm up akcia sa bude konať v známom trenčianskom klube Krankenhaus dňa 22. januára/ piatok. Hostia party k nám pricestujú až zo stredného Slovenska. Svoju premiéru zažijú nielen v klube, ale aj v celom meste. To ale nebude jediné prekvapenie tejto noci! Presne o pol noci vám odkryjeme a prezradíme oficiálny line-up party TeXnoPooL s duchaplným podtitulom „international edition“.
 

Prejdime na stručné info o DJs, ktorí vás budú baviť skvelou tanečnou hudbou počas celej noci. 

Prvým hosťom je DJ, promotér a zakladateľ bookingu techron.sk zvaný T Mike.
DJingu sa venuje už 14 rokov. V roku 2002 prišiel s myšlienkou organizovať nekomerčné party pod hlavičkou vtedajšej DJskej agentúry, ktorej bol spoluzakladateľom. Jeho live set ste mohli počuť aj v známej relácii 4 Elements v FM rádiu.

V súčasnosti nový hudobný štýl urobil z T Mikeho iného DJa. Hudba je podstatne energickejšia, tanečnejšia, plná nových beatov, nadupaných rytmov a pritom stále nekomerčná. V jeho setoch necháva okrem samotnej elektronickej hudby vyniknúť tiež neskutočné množstvo zvukov a jeho vlastnú nápaditosť.

V roku 2008 založil party web Techron.sk. Súčasťou tohto bookingu je aj predstavovanie mladých, začínajúcich DJov, ktorí by o sebe chceli dať vedieť a presadiť sa. Pod hlavičkou portálu vznikol projekt Beats 4 U - klub tour po rôznych slovenských kluboch, na ktorej rezidentne hráva s DJom Mlynom.

Druhým hosťom tejto party bude taktiež DJ patriaci pod krídla bookingu Techron.sk, ktorý vystupuje ako Mlyno.

Svojej záľube sa venuje už od detstva. Jeho začiatky boli ako u mnohých iných DJov rovnaké. V roku 2003 začal hrávať na akciách zamerané na elektronickú hudbu kde si zahral po boku viacerých DJs. V súčasnosti môžete sledovať jeho aktivity pod hlavičkou Techron.sk, pod ktorou organizuje rôzne akcie po Sk, je rezidentom klubovej noci Beats 4 U, na ktorej si môžete vypočuť jeho obľúbené hudobné štýly ako electro house, progressive a minimal.

 

Kompletný line-up budú dopĺňať DJi ako je napr. P.T.D., RiTic a NolteX vs. Da_Shano. Celý event sa bude niesť v štýloch minimal, house, tech-house, progressive a techno. Vstup bude iba 2 €/ osoba.

design by edcservis

Čo dodať...? Na Warm Up TeXnoPool 6 si zahrám po boku s DJ-om Da_Shano v progressive - techno sete, s ktorým okrem iného aktuálne pracujeme na vlastnom bookingu IntensiveSound o ktorom Vás budem ešte informovať. Všetkých vrelo pozývam a opäť Vám môžem zaručiť ďalší skvelý zážitok :) 

Čo nás čaká a neminie...

22.12.2009 02:09

Alebo skôr mňa a tento web :)... Za poslednú dobu sa tu toho zmenilo len veľmi málo. Prišli nejaké tie povinnosti a tak nebolo toľko času na nahrávanie setov a všeobecné úpravy. V najbližších dňoch tak prejde môj web malými úpravami ktoré sa budú týkať či už ďalšieho setu, celej série Remembrance, "malých" začiatkov v hudbonej produkcii alebo jedného chystaného prekvapenia :).

Celý "projektík" Remembrance prejde menšími zmenami a tou hlavnou je termín vydávania setov. Keďže nieje v mojich silách momentálne produkovať nové sety s novými trackmi každý mesiac a nechcem hrať dokola tie isté veci, sety budú vychádzať každé tri mesiace. Pre niekoho možno dlhá doba, výhodou však budú naozaj originálne a neopakovateľné sety :) Rovno si stanovíme prvý dátum, ktorý bude posledný deň tohto roku, teda SILVESTER 2009! (bližšie info čoskoro...)

Ďalšia zmena bude v základnom "systéme" Remembrance. Vznikol pre mojich priateľov a známich, pre ktorých bude aj naďalej! Už ale nebude každý set venovaný jedinej osobe. Každý ďalší set tejto série bude pre všetkých, pre niekoho, pre niečo alebo len tak :) Vždy si zvolím určitý "objekt" (obdobie, osoba, párty...) ku ktorému ako pôvodne vytvorím jedinečný flyer a nahrám set.

Ďalšou zmenou je miesto (server) kam budem nahrávať sety. Vybral som si za najvyhovujúcejší server "4shared", kde na rozdiel od rapidshare ostanú sety až kým ich sám nezmažem, zároveň mám k dispozícií pomerne veľký ukladací priestor a možnosť zdielania, resp. publikovania a prehrávania priamo na webe. Pokial by Vás niektorý set zaujal, s radosťou Vám ho umiestnim kamkoľvek inam (rapidshare.com, edisk.cz, ...), stačí si len povedať :)

Okrem spomínaných zmien začínam (konečne :)) s vlastnou produkciou. Samozrejme prvé tracky budú uverejnené tu, na mojom webe. Toto je ale skôr zbožné prianie a predcavzatie do budúceho roku 2010, ktoré sa dúfam nakoniec stane skutočnosťou :)

A aby som nezabudol, prekvapenie koncom januára 2010 :)

 

Každé jedno stiahnutie môjho setu, prípadné komentáre vrátane kritiky si veľmi vážim a som Vám za to vďačný!

 

S pozdravom Dj NolteX

TeXnoPool 5 - Oficiálne info...

06.11.2009 20:16

Rok 2009 sa nám pomaly ale isto končí, avšak je ešte veľa zaujímavých príležitostí ako si vychutnať predvianočné obdobie tohto roka a pritom sa dobre zabaviť. My máme pre Vás jeden typ ako môžete prežiť jednu s dlhých jesenných nocí priamo vo Vašom meste. Party TeXnoPooL sa už po 5.krát bude konať v trenčianskom klube Krankenhaus, kde Vás opäť bude čakať skvelá zábava a samozrejme kvalitný techno sound v podaní našich slovenských DJs.


Edícia „FIRST YEAR DONE“ presne vystihuje to, pri akej príležitosti sa bude konať spomínané ďalšie pokračovanie party. Dňa 29.11.2008 sa táto party po prvý raz predstavila v klube, v ktorom sa koná dodnes. Presne pred rokom, mali ako prvý príležitosť si na tejto party zahrať DJs ako Latech, Hogar, Kizzah a Satira. Áno, to boli tí, ktorí ako prvý pustili gramofóny a položili ihlu na dosku.

O tri týždne, presnejšie 27. novembra si spoločne pripijeme na prvé výročie tejto klubovky. Za uplynulý rok existencie mala party celkom pozitívne ohlasy clubberov, a preto sú organizátori veľmi vďačný tým, ktorý túto party podporili.

Piatok 27. novembra bude v Trenčíne rozhodne rušno. Prečo? ...tak to sa dozviete už v nasledujúcich riadkoch!

Headlinerom tejto časti bude známy skúsený DJ a predovšetkým šoumen za mixážnym pultom. Reč nie je o nikom inom ako o DJovi, ktorého veľká láska je tribal techno. Dámy a páni DJ Latech opäť na TeXnoPooL-e! Taktiež patrí medzi tých šťastlivcov, ktorý si mohli zahrať spoločne pred rokom na úvodnej časti tejto party. Bol by to azda hriech, aby sa tento človek neocitol opäť na line upe.

Samozrejme, na výročnej oslave nebudú chýbať rezidenti party Proxy a Bari. Ti Vás počas všetkých častí tejto klubovky bavili svojím verzus setom štýlovo ladený do techhouse-u a techna. Ďalší verzus set, ktorý si budete môcť vypočuť, bude v podaní minimalovej dvojice Twista a Abnormala, ktorý Vám to doslova a do písmena predvedú Live!

Cely „výročný“ line up budú dopĺňať DJi Catman, ktorý si zahrá back2back set spolu so začínajúcim týpkom hovoriaci si P.T.D., ďalej to bude house-ový set v podaní DJa NolteXa a na záver to bude „prechádzka tribal soundom“ v podaní Djov ako je Satira a R.T.C..


Cely tím party TeXnoPooL sa už nedočkavo teší na všetkých návštevník, ktorí si spoločne pripijú s nami do ďalšieho roka 2010, v ktorom mame už pripravené ďalšie edície tejto klubovky.TeXnoPooL 5: FIRST YEAR DONE!
27.11.2009/ PIATOK/ KRANKENHAUS CLUB TRENCIN

Line up:

Latech
Twist vs. Abnormal Live!
Proxy vs. Bari
Satira
Catman vs. P.T.D.
R.T.C.
NolteX

ENTRY : 2 €
START: 20:00
END: 06:00

1 | 2 | 3 >>